Alivi****

Zamilujete si šarmantní hotel Alivi****, s jeho nádherným výhledem na Toskánské ostrovy, ležící na cestě podél mysu Cap Corse, pouhý kilometr od centra města Bastia. Ideální místo pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, zalitou korsickým sluncem.

POPIS A POLOHA

Při výjezdu z Bastia severním směrem na Cap Corse, přímo na břehu moře a 3 minuty od centra města, najdete v krásném parku s bazénem Hotel Alivi****. Hotel je vhodným ubytováním pro ty, kteří chtějí objevit krásu severovýchodního a severozápadního pobřeží s výlety do měst Saint Florent, Ile Rousse, Calvi, Bastia se starým přístavem nebo navštívit vinařskou oblast Patrimonio, Cap Corse či vnitrozemí.
Navštivte Cap Corse, jedno z nejpůvabnějších míst na Korsice, poloostrov plný kontrastů s ostrým skalnatým reliéfem, nádhernými malými zátočinami a pitoreskními vesničkami. Můžete zde dělak krásné vycházky po celnických stezkách, které vedou podél pobřeží. Na samém konci výběžku pak můžete obdivovat chráněnou faunu a flóru. 7 km od Bastie leží vesnička Erbalunga se šarmantními pěšími uličkami, malým rybářským přístavem a krásnou janovskou věží. Kousek dál najdete věž Osse, pak Finuchjarola a Santa Maria.
V Bastii nezapomeňte navštívit náměstí Saint Nicolas s hudebním kioskem jak za starých časů. Odtud je přímý přístup do starého přístavu a po nábřeží k citadele a krásným zahradám Romieu …

POKOJE

Dvojlůžkový pokoj : V Hotelu Alivi**** najdete 36 pohodlných klimatizovaných pokojů s výhledem na moře pro 2 – 4 osoby. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, telefon s přímou linkou, televizor se satelitním připojením, mini bar a terasu s výjimečným výhledem na moře a malou oblázkovou pláž. Pokoje jsou moderní a komfortní, odhlučněné, uspávat vás bude pouze hluk vln, tříštících se o skalnaté pobřeží.
Apartmá Suite disponují navíc salonkem, kde je možné posedět s přáteli nebo se dívat na televizi.

VYBAVENÍ

Pro krásné chvíle uvolnění a odpočinku můžete využít nádherného velkého bazénu na terase. Po schůdkách sestoupíte na malou oblázkovou pláž.

Gurmáni budou nadšeni, až objeví restauraci l’Archipel a ochutnají jídla tisíců vůní v příjemném prostředí. Poznají autenticitu Korsiky přímo na břehu moře. Jídlo se podává na velké terase s panoramatickým výhledem na moře a Toskánské ostrovy. Jídelní lístek nabízí rafinovanou a barevnou kuchyni, tvořenou z místních produktů. Podává se zde výborný muškát a další vína z tohoto regionu.

– Přímo u moře
– Bazén
– Domácí zvíře není akceptováno
– Připojení vysokorychlostní wifi v pokojích zdarma

CENÍK 2021

Cena za pokoj a noc bez stravování

Periody1.4.-30.4.
1.10.-15.11.
1.5.-15.6.
26.8.-30.9.
16.6.-25.8.
dvojlůžkový pokoj classique3 1983 9155 070
dvojlůžkový pokoj supérieure4 5905 1306 750
dvojlůžkový pokoj privilege5 1305 6706 812
suite6 3189 18010 800
trojlůžkový pokoj classique3 9784 5245 980

K úhradě na místě:

    • pobytová taxa 1,40 EUR/os/den

 

Služby :

  • možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma ( na žádost při rezervaci )
  • možnost zajištění snídaně formou mezinárodního bufetu v restauraci za poplatek 378 Kč/osoba/snídaně.
  • uzavřené parkoviště zdarma

Nástup ubytování :

  • pobyt začíná dnem příjezdu od 13.00 hod, končí dnem odjezdu do 11.00 hod.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON