Costa Rossa***

Klidný, kvalitní a pohodlný hotel v přírodním prostředí mezi mořem, řekou a horami

POLOHA

Hotel Costa Rossa*** se nachází na západním pobřeží Korsiky, na vstupu do maríny městečka Porto, nedaleko nádherné vesničky Piana (12 km), slavných útesů Calanche de Piana, zálivu Girolata a přírodní rezervace Scandola, klasifikované pod UNESCO, 80 km od měst Ajaccio a Calvi. Krásná oblázková pláž je pouhých 300 m od hotelu, centrum města a přístav pár minut pěšky. Mezi mořem, horami a řekou zde strávíte nádhernou dovolenou.

Lokalita : Porto
Letiště/Přístav : Ajaccio (80 km)
Pláž : 300 m (oblázková).

POPIS

Hotel nabízí 21 moderně vybavených klimatizovaných pokojů (cca 30m²), rozložených do dvou pater s výtahem. Pokoje jsou maximálně pro 3 osoby + dětskou postýlku a mají jedinečný výhled na moře nebo na řeku a na horu Capo d’Orto. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou a fénem, samostatným WC, televizí a telefonem. Každý pokoj má terasu nebo balkon vybavené zahradním nábytkem. Propojené pokoje nebo pokoje twin na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně jsou podávány formou bufetu.
V přístavu, 300 metrů od hotelu, najdete restauraci „La Marine“, která nabízí tradiční korsickou kuchyni.

ZÁBAVA

Hotel nabízí bazén 30 * 15 m s přepadem, prostorem pro slunění a lehátky, obklopený krásnou zelenou vegetací, který doplňuje moderní a pohodlné vybavení hotelu.
V blízkosti hotelu můžete provozovat pěší turistiku a koupat se v tůňkách řeky nebo na pláži v Porto. V Portu se také můžete věnovat potápění, vyjížďkám na moři, hrát mini-golf či si půjčit loď, malou motorku nebo horské kolo. Je zde také množství barů, restaurací a obchodů. Navštivte vesničky Piana a její slavné útesy, Galéria, Girolata, chráněnou rezervaci Scandola (UNESCO) nebo město Cargese, tzv. řecké město.

  • Domácí zvíře není akceptováno
  • Wifi po celém hotelu
  • Názor : Kvalitní adresa, klidný a pohodlný hotel ležící v místě, kde se vlévá řeka Spelunca do moře. Ideální pro relaxační a objevovací pobyt s rodinou nebo přáteli, nedaleko útesů Calanche de Piana a přírodní rezervace Scandola ( klasifikované Unesco jako světové dědictví ).

CENÍK 2024

Cena za osobu a noc ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní

Periody1.4.-25.4.
1.10.-31.10.
25.4.-15.6.
15.9.-1.10.
15.6.-15.9.
osoba ve dvojlůžkovém pokoji1 4502 0152 325
třetí osoba na přistýlce9251 2001 450
příplatek večeře v La Marine ( bez pití )780780780

Transfer z letiště Ajaccio do hotelu nebo zpět : soukromé taxi : 320 eur/taxi(max 4 os)/cestu.

Nástup od 16:00 hod, odjezd do 10:00 hod.

K úhradě na místě : pobytová taxa 1,32 eur/os/den, dětská postýlka zdarma ( na žádost, podle disponibility ), možnost polopenze ( 300 m od hotelu v restauraci La Marine, která nabízí tradiční korsickou kuchyni ), trezor na recepci, soukromé parkoviště zdarma ( rezervovat předem, 8 míst ), placené městské parkoviště v blízkosti. Za poplatek 20 eur/den je možné na recepci obdržet klíče od kuchyňky. Hotel nabízí svým klientům slevu 10% na výlety lodí.Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON