L’Abbaye ****

Šarm starého opatství Saint Francois ze 16.století … elegantní a diskrétní prostředí v nádherném kamenném domě.
POLOHA Soukromý hotel L´Abbaye****, je vystaven z areálu starého opatství svatého Františka ( l’abbaye de St-Francois ze 16.století ). Autenticita tohoto místa přináší klidnou a uvolněnou atmosféru. Pohodlí, klid a kvalita služeb propůjčují tomuto hotelu, ležícímu co by kamenem dohodil od živého centra a pláží města Calvi, nepopiratelné výhody. Je to místo, které si zaslouží zastávku !

Hotel je situován na kraji města Calvi, v blízkosti hostorického centra města a citadely a 200 m od písčité pláže ( přes ulici ) a 300 m od jachetního přístavu. Calvi je staré rybářské město na severozápadě ostrova, nad kterým se vypíná středověká citadela. Centrum města tvoří široké nábřeží se spoustou kaváren, cukráren a restaurací. Atmosféru tohoto malého, ale krásného města dotváří úzké uličky s obchůdky, hotely a restauracemi. Zvláště večer je procházka centrem města považována za velmi působivou. Celé město obepínají řetězce kopců s malebnými vesničkami a velkolepými výhledy na záliv Calvi se širokými písčitými plážemi. V okolí města je mnoho turistických tras, ale i divoké skalnaté zátoky s průzračnou vodou, které jsou jako stvořené pro opravdové milovníky přírodních krás.

Lokalita : Calvi
Letiště : Calvi, Bastia.
Přístav : Ile Rousse, Calvi, Bastia.
Pláž : 300 m ( přes ulici ).

POPIS Hotel L’Abbaye disponuje 43 pokoji, rozloženými do třech podlaží s výtahem. Hotelové pokoje jsou zařízeny stylově a vybaveny klimatizací, televizorem, mini-barem, telefonem, trezorem a koupelnou s fénem a samostatným WC.
Dvojlůžkový pokoj Standard, 18 m² : pokoj s dvojlůžkem 140 cm, koupelna se sprchou nebo s vanou, WC, jednoduchý, ale komfortní, výhled město.
Dvojlůžkový pokoj Supérieure, 23 m² : pokoj s velkým dvojlůžkem 180 cm nebo dvěmi samostatnými lůžky, koupelna se sprchou nebo s vanou, WC, výhled zahrada nebo moře.
Dvojlůžkový pokoj Terrasse, 16 m² : pokoj s dvojlůžkem 140 cm, koupelna s vanou, WC, výhled na moře a citadelu, terasa.
Trojlůžkový pokoj Confort, 25 m² : pokoj s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky a jedním samostatným lůžkem nebo rozkládacím křeslem, koupelna s vanou, WC, výhled do dvora.
Čtyřlůžkový pokoj Suite L’Abbaye, 30 m² : pokoj s dvojlůžkem 180 cm a rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, koupelna s rohovou vanou, WC, šatna, výhled na moře a do zahrady.
V hotelové restauraci nebo na zahradě jsou podávány snídaně, které jsou formou bohatého bufetu ( 7 – 11 hod ).
ZÁBAVA Hostům je k dispozici kosmetický salon, kde si můžete užít kosmetické procedury a masáže na vyžádání (za poplatek). Je zde též televizní salon a bar, který je otevřen od 18 hodin do 22 hodin a venkovní terasa v příjemné stinné zahradě, v níž se krásně odpočívá. Hotel je ideálním místem pro klidnou dovolenou ve dvou a svou polohou je také ideálním výchozím bodem pro nesčetné výlety po okolí. Hotel pořádá exkurze (za poplatek). Z blízké pláže je krásný výhled na staré město, pevnost a přístav. Na pláži můžete provozovat velké množství sportovních aktivit, např. plachtění, vodní lyžování, vodní šlapadla, windsurfing, volejbal nebo petanque. Pláž je vybavená lehátky a slunečníky. Vyzkoušejte si minigolf, tenis, jízdu na koni a mnoho dalších outdoorových aktivit v okolí.

  • Soukromé parkoviště s kamerovým systémem
  • Domácí zvíře není akceptováno
  • Wifi zdarma po celém hotelu
  • PLUS : Rafinovaný styl a velmi příjemná stinná zahrada, tato nádherná kamenná budova je na půl cesty mezi pláží a městskými aktivitami.

CENÍK 2021

Cena za osobu a noc se snídaní

Periody3.4.-31.5.
1.10.-31.10.
1.6.-30.6.1.7.-2.8.
23.8.-30.9.
3.8.-22.8.
dvojlůžkový pokoj Supérieure2 9973 3484 0234 914
dvojlůžkový pokoj Confort3 1863 6994 2125 130
příplatek za třetí lůžko pokoj Confort500500500500
dvojlůžkový pokoj Suite L'Abbaye3 6184 6445 5895 805
příplatek za třetí a čtvrté lůžko pokoj Suite L'Abbaye500500500500

K úhradě na místě : pobytová taxa 1,90 EUR/os/den, děti do 2 let mají ubytování zdarma ( pokud nevyžadují dětskou postýlku ), možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 10 EUR/den (podle disponibility, rezervovat předem). Bezplatný internetový koutek na recepci. Kryté parkování pro kola zdarma.
Nástup od 15 h, odjezd do 11 h.
Transfer z letiště Calvi nebo zpět soukromým taxi : 39 EUR/taxi/cestu (max 4 osoby)Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON