Perla di Mare***

Ghisonaccia

POPIS A POLOHA

Komplex se rozkládá na místě zvaném Costa Serena, táhnoucím se od Alistra po Solenzaru, mezi mořem a horami, kde se snoubí zemědělství a turistický ruch. Jistě oceníte místní gastronomii, ryby a víno, nekonečné panenské pláže, jímž dominuje řetězec vysokých hor, ze kterých stékají tři řeky, rozličnost zdejší krajiny, vesničky jako opravdovská orlí hnízda obklopené macchiemi.
Abyste objevili tento region, stačí si vybrat mezi různými aktivitami jako například : sporty na divoké vodě ( říční turistika, canyoning, rafting nebo koupání ), výlety ( horská kola, pěší turistika nebo autokarové výlety ) nebo vodní sporty na pobřeží.
Městečko Ghisonaccia leží 60 km od města Porto-Vecchio a 80 km od Bastie a 5 km od komplexu, který je postaven přímo na písčité pláži, uprostřed udržovaného zeleného a stále kvetoucího parku.

Rozkvetlá vesnička, těžící z nádherné okolní přírody, leží na břehu moře ve stínu borového háje. Zpěv cikád, vůně borovic a eukalyptů, budou houpat Vaše prázdniny … v rytmu vln. Ve vzdálenosti 5 km od městečka Ghisonaccia, kam se můžete dostat též po cyklostezce, jsou roztroušeny velmi pohodlné řadové mini-vilky ve stylu korsické vesnice a množství luxusních montovaných domků ( mobile-home ), každý s vlastní terasou. Domky leží ve vzdálenosti 200 – 500 m od moře. Všechny vilky mají terasu a jsou odděleny zídkou nebo zeleným živým plotem. Každá vilka i domek jsou pěkně zařízené, klimatizované, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a se záchodem. Ve vilkách je TV, myčka a trezor. Velké dvojitě prosklené dveře domků vedou z obývacího pokoje na soukromou terasu o rozloze 13 m2. Stinné domky jsou harmonicky začleněné do okolní bohaté přírody, mezi vonící středomořské keře a stromky. Pro zajištění většího komfortu jsou mobilní domky odhlučněné a vybavené okny s dvojitým prosklením. Vzdálenější část rezidence je propojena podchodem pro pěší.

APARTMÁNY

  • Studio T1 ( 2 osoby + dítě ) : 20 m2 + terasa 13 m2, 2 lůžka, přízemí, klimatizace, 200 m od moře. Obývací pokoj se spacím koutem, kde je pohovka rozložitelná na dvojlůžko ( 160 cm ) a případně přistýlka pro dítě do 8 let, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou a WC, trezor, TV.
  • Mini-vila T2 ( 4/5 osob ) : 30 m2 + terasa 13 m2, 4 lůžka + přistýlka pro dítě ( na žádost ), přízemí nebo patro nebo duplex, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na dvojlůžko ( 140 cm ), kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 samostatná ložnice se 2 jednoduchými lůžky nebo palandou ( možnost přistýlky ). Koupelna se sprchou a WC. Trezor, TV. T2 mohou být ve formě duplexu : obývací pokoj je v přízemí, ložnice a koupelna se záchodem v patře.
  • Mini-vila T3 ( 6 osob ) : 40 m2 + terasa 13 m2, 6 lůžek + přistýlka pro dítě ( na žádost ), přízemí nebo patro nebo duplex, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko ( 140 cm ), kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 ložnice se dvěma lůžky nebo palandou ( možnost přistýlky ), 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm. Koupelna se sprchou, oddělené WC. Trezor, TV. Ložnice s palandou může být v patře (duplex).
  • Mini-vila T3 Komfort ( 6-7 osob ) : 50 – 55 m2 + terasa 13 – 16 m2, 6 – 7 lůžek, přízemí, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko 140 cm, kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 ložnice se 2 jednoduchými lůžky ( možnost přistýlky ), 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm. Koupelna se sprchou a samostatné WC. Trezor, TV. Na žádost řístup pro handicapované klienty.
  • Mini-vila T4 ( 6-9 osob ) : 120 m2 + terasa 16 m2, 6 – 9 lůžek, v patře s balkonem, klimatizace, 200 m od moře.
   Patro : velký obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko 160 cm, kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna s vanou a samostatné WC. 1 ložnice se 2 jednoduchými lůžky, 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm.
   Mezanin : 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm a 1 jednoduchým lůžkem, koupelna se sprchou a WC. Trezor, TV.
  • Mobile-Home Loisir ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Komfort ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Grand Komfort ( 4-5 osob ) : 32 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), oddělený a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem a s přímým vstupem na terasu ( oddělený posuvnými prosklenými dveřmi ), koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Prestige ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 500 m od moře. Plus : TV, myčka.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm + místo pro dětskou postýlku a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Prestige Plus ( 4-5 osob ) : 32 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 200 – 500 m od moře. Plus : TV, myčka, fén, trezor.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 160cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem a s vlastním vchodem na terasu, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Family ( 6 osob ) : 32 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 2 lůžka 90cm v každé ), 1 ložnice ( 1 lůžko 140cm ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, 2 samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobile-Home Family Prestige ( 6 osob ) : 40 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 200 – 500 m od moře. Plus : TV, myčka, fén, trezor, lehátka.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 2 lůžka 90cm v každé ), 1 ložnice ( 1 lůžko 160cm ), plně vybavený kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem a vlastním vchodem na terasu, 2 koupelny se sprchou, 2 samostatná WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.

Je zde k dispozici pračka a sušička na žetony (24h/24, 7d/7). Rezidence má vlastní parkoviště, v noci zabezpečené nočním hlídačem.

VYBAVENÍ

Ve stínu přímořských borovic si můžete užívat bazénu stejně tak jako pláže s jemným pískem jenom o několik kroků dál. Obrovský a harmonický bazén ( 300 m2 ) je otevřen od 3.dubna a mimo sezónu je vyhříván. Je speciálně uzpůsoben pro děti, s hloubkou od 90 cm do 1m40. Vedle bazénu je vyhřívané dětské brouzdaliště s atrakcemi o ploše 120 m2.
Od 15.května do 10.října je otevřená restaurace, kde si můžete v klidu, na zastíněné terase na břehu moře s krásným výhledem, pochutnat na čerstvých rybách, korsických specialitách, griloveném mase nebo pizze. V sezóně je přistaven Food Truck. Každý den si můžete vybrat mezi speciálně navrženým menu ( 19 EUR ) a spoustou dobrot z jídelního lístku. Je zde možnost snídaně, polopenze, plné penze nebo vám připraví jídlo „s sebou „. Několikrát týdně se pořádají tematické večery : korsická kuchyně, mušle s hranolky nebo paella zhotovená na venkovním ohništi. K dispozici je také plážový bar, kde se můžete osvěžit zmrzlinou nebo míchanými nápoji, ráno si zakoupit čerstvou bagetu nebo zde pečený croissant.

SPORT A ZÁBAVA : Hledáte-li vzrušení, sportovní nebo kulturní vyžití, nebo jenom sladkou zahálku, zenová vesnička Perla di Mare Vám zaručuje splnění všech vašich přání. Je zde mnoho aktivit, kvalitní animace, sporty, tematické večery, …
Animace je zajištěná od 22.května do 10.října, 6 dní v týdnu pro dospělé, adolescenty i děti, animátoři pořádají též tématické večery ( kabarety, kvízy, karaoké, taneční představení ). Při zábavě se dbá na to, aby nebyl narušen večerní klid obyvatel mini vilek a domků, končí ve 23:00.

ZDARMA NA MÍSTĚ : dětské hřiště, společné hry, představení, kabarety, ping-pong, plážový volejbal, lukostřelba, aerobic, aquagymnastika, petang, míčové hry, sportovní turnaje.
NOVINKA : multisportovní terén a a venkovní posilovací prvky, přístupné pouze pro klienty rezidence !!

MINI KLUB pro děti od 4 let : každý den kromě soboty a nabízí různé aktivity ( ruční práce, hry, soutěže ve stavění hradů z písku, sbírání mušliček, příprava dětského představení … ). Dětem jsou k dispozici stíněná hradýlka.

CLUB ADOS (pouze v červenci /srpnu) pro děti od 12 let. Nabízí různé sportovní a kreativní aktivity přizpůsobené dětem tohoto věku. Jsou vedené zkušenými licentovanými animátory.

PLACENÉ NA MÍSTĚ : Jet Ski, windsurfing, šlapadla, kajak, vodí lyžování, Rando Quad, surf, katamaran, sauna, lázeňské služby. Je možnost pronájmu horských kol po celou sezónu.

SPA Adriany Karembeau : je otevřené od poloviny května do poloviny září, 6 dnů v týdnu. Nabízí masáže, péči o tělo, obličej, bublinkovou lázeň, saunu nebo páru …

PLACENÉ V BLÍZKOSTI : tenisové hřiště vzdálené 2 km ( po pláži 1 km ), jízda na koni – vyjížďky do hor nebo po pláži, exkurze ( pěší turistika, sjíždění řek, canyoning, ferraty, objevování místní přírody a památek ), posilovna ( 5 km ), diskotéka a piano bar a samozřejmě všechny obchody a bary v městečku Ghisonaccia … Supermarket a půjčovna aut 500 m od rezidence.

 

Bazén a brouzdaliště s atrakcemi
– Přímý přístup na pláž
– Wifi za poplatek
– Domácí zvíře akceptováno výjimečně a pouze do hmotnosti 5 kg ( na žádost )
Novinka : možnost zapůjčení automobilu !

– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY : pokud najdete ubytování v této rezidenci za nižší ceny, pak vám tuto cenu garantujeme také !
– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : při rezervaci do 31.3.2021 sleva 2.5% při pobytu alespoň 1 týden v termínu 3.4. – 22.5.2021
– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : při rezervaci do 31.3.2021 sleva 5% při pobytu alespoň 1 týden v termínu 26.6. – 3.7.2021
– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : při rezervaci do 31.3.2021 sleva 10% při pobytu alespoň 2 týdny pro pobyty od 11.9. do 31.10.2021

CENA 2021 ZA VILKU NEBO MOBILE BEZ STRAVOVÁNÍ

mimosezónasezóna
minimum 2 noci, tarif/nocminimum 7 nocí, tarif/týden
libovolný den příjezdu, od 14:00 do 18:00příjezd sobota, od 17:00 do 20:00
Periody3.4.-22.5.
5.9.-31.10.
22.5.-26.6.28.8.-4.9.26.6.-10.7.10.7.-21.8.21.8.-28.8.
Studio T11 2151 6742 0793 07824 57016 821
Mini-vila T21 6202 5382 7814 72538 74522 113
Mini-vila T32 1603 1053 3755 80547 06127 405
Mini-vila T3 komfort2 2953 2673 6456 69653 29829 295
Mini-vila T42 6734 4554 2937 56065 96134 020
Mobile-home loisir1 3231 8632 2683 86131 37417 955
Mobile-home Confort1 5662 3762 5924 32034 77620 790
Mobile-home Grand Confort1 5932 4572 6734 56336 85521 168
Mobile-home Prestige1 6202 5382 7814 72538 74522 113
Mobile-home Prestige Plus2 0252 9703 1865 26542 52524 948
Mobile-home Family1 7282 7272 9704 99539 69023 436
Mobile-home Family Prestige2 1603 1053 3755 80547 06127 405

K úhradě na místě:

 • vratná kauce 300 EUR/T1, T2 a Mobile-homy, 400 EUR/T3, T3 Komfort, T4 a Mobile-home family prestige, platební kartou nebo šekem.
 • pobytová taxa 0.65 EUR/os/den
 • taxa Eco Participation 0.65 EUR/os/den
 • povinný závěrečný úklid T1 – 53 EUR, T2 a Mobile-homy – 65 EUR, T3 a Mobile-Home family prestige – 77 EUR, T3 Komfort – 83 EUR a T4 – 113 EUR, možný úklid vlastními silami

Služby :

  • pronájem povlečení 12 EUR/os/výměnu, klient může mít vlastní lůžkoviny
  • pronájem ručníků 3 EUR/set ( 1 velký a 1 malý ručník ), klient může mít vlastní ručníky
  • dětská postýlka 24.50 EUR/týden ( na žádost při rezervaci )
  • dětská židlička 10.50 EUR/týden ( na žádost při rezervaci )
  • dětská vanička 7 EUR/týden ( na žádost při rezervaci )
  • lehátko a slunečník na pláži 60 EUR/týden nebo 15 EUR/den
  • osobní trezor 7 EUR/týden ( pouze mini-vily a některé mobile-homy )
  • pračka 6 EUR ( včetně prášku ), sušička 2.5 EUR
  • posílání faxů, telefon, internetový koutek
  • půjčovna pánských, dámských i dětských kol, na den či na týden
  • k dispozici je nízko rychlostní wifi připojení. 30mn denně je možno využít wifi zdarma na baru, pro ubytování je nabídka několika placených možností přístupu k wifi.

Možnost hotelové služby :

Premium : povlečené postele při příjezdu, 2x týdně výměna povlečení, utěrek a prostírání a koupelnové předložky, set ručníků s výměnou každý den, úklid 1/2 hod. denně – vyjma kuchyňského koutu, závěrečný úklid : 1-2 osoby 98 EUR/os/týden, 3 a více osob 80,50 EUR/os/týden. Nutno rezervovat před příjezdem !

Complet : povlečené postele při příjezdu, set ručníků, závěrečný úklid : 18 EUR/os pro pobyt 2-3 noci, 24 EUR/os pro pobyt 4 noci a více. Nutno rezervovat před příjezdem !

Stravování :

  • Polopenze : dospělí a děti od 12 let 196 EUR/os/týden, děti 6-11 let 133 EUR/os/týden, děti 3-5 let 77 EUR/os/týden.
  • Plná penze : dospělí a děti od 12 let 329 EUR/os/týden, děti 6-11 let 210 EUR/os/týden, děti 3-5 let 147 EUR/os/týden.
  • Karta 7 večeří : dospělí a děti od 12 let 140 EUR/os/týden, děti 6-11 let 73,5 EUR/os/týden, děti 3-5 let 63 EUR/os/týden.
  • Bufetová snídaně ( teplé nápoje, ovocný džus, sladké pečivo, chléb, máslo, marmelády, cereálie, šunka, sýr, jogurt, vejce, ovoce ) : dospělí a děti od 12 let 12 EUR/os/den, děti 3-11 let 8,5 EUR/os/den.

V cenách nejsou započítány nápoje.

Nástup :

 • 3.4. – 28.5.2021 a 2.10. – 30.10.2021 : každý den mezi 14:00 a 17:00. Minimální doba pobytu jsou 2 noci.
 • 29.5. – 1.10.2021 : sobota mezi 17:00 a 20:00. Ostatní dny mezi 17:00 a 19:00.

Odjezd : vždy do 10:00.

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON