Perla di Mare***

Ghisonaccia

POPIS A POLOHA

Komplex se rozkládá na místě zvaném Costa Serena, táhnoucím se od Alistra po Solenzaru, mezi mořem a horami, kde se snoubí zemědělství a turistický ruch. Jistě oceníte místní gastronomii, ryby a víno, nekonečné panenské pláže, jímž dominuje řetězec vysokých hor, ze kterých stékají tři řeky, rozličnost zdejší krajiny, vesničky jako opravdovská orlí hnízda obklopené macchiemi.
Abyste objevili tento region, stačí si vybrat mezi různými aktivitami jako například : sporty na divoké vodě ( říční turistika, canyoning, rafting nebo koupání ), výlety ( horská kola, pěší turistika nebo autokarové výlety ) nebo vodní sporty na pobřeží.
Městečko Ghisonaccia leží 60 km od města Porto-Vecchio a 80 km od Bastie a 5 km od komplexu, který je postaven přímo na písčité pláži, uprostřed udržovaného zeleného a stále kvetoucího parku.

Rozkvetlá vesnička, těžící z nádherné okolní přírody, leží na břehu moře ve stínu borového háje s výhledem na hory. Zpěv cikád, vůně borovic a eukalyptů, budou houpat Vaše prázdniny … v rytmu vln. Ve vzdálenosti 5 km od městečka Ghisonaccia, kam se můžete dostat též po cyklostezce, jsou roztroušeny velmi pohodlné řadové mini-vilky ve stylu korsické vesnice a množství luxusních montovaných domků ( mobile-home ), každý s vlastní terasou. Domky leží ve vzdálenosti 200 – 500 m od moře. Všechny vilky mají terasu a jsou odděleny zídkou nebo zeleným živým plotem. Každá vilka i domek jsou pěkně zařízené, klimatizované, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou a se záchodem. Ve vilkách je TV, myčka a trezor. Velké dvojitě prosklené dveře domků vedou z obývacího pokoje na soukromou krytou terasu o rozloze 13 m2. Stinné domky jsou harmonicky začleněné do okolní bohaté přírody, mezi vonící středomořské keře a stromky. Pro zajištění většího komfortu jsou mobilní domky odhlučněné a vybavené okny s dvojitým prosklenním. Vzdálenější část rezidence je propojena podchodem pro pěší.

         VILKY **** (povlečení, ručníky a vybavení pro miminka v ceně)

  • Vilka T1 (Studio) ( 2 osoby + dítě ) : 20 m2 + terasa 13 m2, 2 lůžka, přízemí, klimatizace, 200 m od moře. Obývací pokoj se spacím koutem, kde je dvojlůžko ( 160 cm ) a rozkládací pohovka pro dítě do 8 let, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou a WC, trezor, TV.
  • Vilka T2 ( 4/5 osob ) : 30 m2 + terasa 13 m2, 4 lůžka + přistýlka pro dítě ( na žádost ), přízemí nebo patro nebo duplex, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na dvojlůžko ( 140 cm ), kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 samostatná ložnice se 2 jednoduchými lůžky ( možnost přistýlky ). Koupelna se sprchou a WC. Trezor, TV. T2 mohou být ve formě duplexu : obývací pokoj je v přízemí, ložnice a koupelna se záchodem v patře.
  • Vilka T3 ( 6-7 osob ) : 40 m2 + terasa 13 m2, 6 lůžek + přistýlka pro dítě ( na žádost ), přízemí nebo patro nebo duplex, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko ( 160 cm ), kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 ložnice se dvěma lůžky nebo palandou ( možnost přistýlky ), 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm. Koupelna se sprchou, oddělené WC. Trezor, TV. Ložnice s palandou může být v patře (duplex).
  • Vilka T3 Fiori ( 6-7 osob ) : 50 – 55 m2 + terasa 13 – 16 m2, 6 – 7 lůžek, přízemí, klimatizace, 200 m od moře.
   Obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko 140 cm, kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, 1 ložnice se 2 jednoduchými lůžky ( možnost přistýlky ), 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm. Koupelna se sprchou a samostatné WC. Trezor, TV. Na žádost přístup pro handicapované klienty.
  • Vilka T4 ( 6-9 osob ) : 120 m2 + terasa 16 m2, 6 – 9 lůžek, v patře s balkonem, klimatizace, 200 m od moře.
   Patro : velký obývací pokoj s pohovkou rozložitelnou na 1 dvojlůžko 160 cm, kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna s vanou a samostatné WC. 1 ložnice se 2 jednoduchými lůžky, 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm.
   Mezanin : 1 ložnice s 1 dvojlůžkem 160 cm a 1 jednoduchým lůžkem, koupelna se sprchou a WC. Trezor, TV.
 • MOBILNÍ DOMKY ***

  • Mobilní domek MUREDDA ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek ROSUMARINU ( 6 osob ) : 32 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 2 lůžka 90cm v každé ), 1 ložnice ( 1 lůžko 140cm ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek NEPITA ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře.
   Prostorný klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 140cm a 3 lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek ALIVI ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 500 m od moře. Plus : TV, myčka.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnice s 1 lůžkem 140cm, 1 ložnice ( 3 jednoduchá lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
 • MOBILNÍ DOMKY **** (povlečení, ručníky a vybavení pro miminka v ceně)

  • Mobilní domek PINIA ( 4 osoby ) : 28 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 500 m od moře. Plus : TV, myčka.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 1 lůžko 160cm a 2 lůžka 90cm ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek URBINO ( 4-5 osob ) : 30 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 – 500 m od moře. Plus : TV, myčka, fén, trezor, lehátka.
   Prostorný klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnice ( 3 jednoduchá lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), 1 ložnice ( 1 lůžko 160cm ) s prosklenými dveřmi vedoucími na terasu, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek BASTANI ( 6-7 osob ) : 32 m2 + krytá zastíněná terasa 13 m2, 200 m od moře. Plus : TV, myčka, fén, trezor, lehátka.
   Prostorný klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnice ( 2 lůžka 90cm ), 1 ložnice ( 2 jednoduchá lůžka 90cm – jedno lůžko je vyvýšené ), 1 ložnice ( 1 lůžko 160cm ), plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem, koupelna se sprchou, samostatné WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.
  • Mobilní domek MONTECRISTO ( 6 osob ) : 40 m2 + krytá zastíněná terasa 18 m2, 200 – 500 m od moře. Plus : TV, myčka, lehátka.
   Klimatizovaný obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice ( 2 lůžka 90cm v každé ), 1 ložnice ( 1 lůžko 160cm ), plně vybavený kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a toustovačem a vlastním vchodem na terasu, 2 koupelny se sprchou, 2 samostatná WC, úložné prostory, kompletní izolace, klimatizace.

Je zde k dispozici pračka a sušička na žetony (24h/24, 7d/7). Rezidence má vlastní parkoviště, v noci zabezpečené nočním hlídačem. Po celé rezidenci je k dispozici nízkorychlostní wifi. Pro získání vysokorychlostního wifi jsou k dispozici různé placené formule. 30 minut denně zdarma je možno využít na baru.

VYBAVENÍ

Ve stínu přímořských borovic si můžete užívat bazénu stejně tak jako pláže s jemným pískem jenom o několik kroků dál. Obrovský a harmonický bazén ( 300 m2 ) je otevřen od 29.dubna a mimo sezónu je vyhříván. Je speciálně uzpůsoben pro děti, s hloubkou od 90 cm do 1m40. Vedle bazénu je vyhřívané dětské brouzdaliště s atrakcemi o ploše 120 m2.
Od 5.května do 8.října je otevřená restaurace, kde si můžete v klidu, na zastíněné terase na břehu moře s krásným výhledem, pochutnat na čerstvých rybách, korsických specialitách, grilovaném mase nebo pizze. V sezóně je přistaven Food Truck. Každý den si můžete vybrat mezi speciálně navrženým menu ( 19 EUR ) a spoustou dobrot z jídelního lístku. Je zde možnost snídaně, polopenze, plné penze, večeře nebo vám připraví jídlo „s sebou „. Několikrát týdně se pořádají tematické večery : korsická kuchyně, mušle s hranolky nebo paella zhotovená na venkovním ohništi. K dispozici je také plážový bar, kde se můžete osvěžit zmrzlinou nebo míchanými nápoji, ráno si zakoupit čerstvou bagetu nebo zde pečený croissant.

SPORT A ZÁBAVA : Hledáte-li vzrušení, sportovní nebo kulturní vyžití, nebo jenom sladkou zahálku, zenová vesnička Perla di Mare Vám zaručuje splnění všech vašich přání. Je zde mnoho aktivit, kvalitní animace, sporty, tematické večery, …
Animace je zajištěná od 26.května do 7.října, 6 dní v týdnu pro dospělé, adolescenty i děti, animátoři pořádají též tematické večery ( kabarety, kvízy, karaoké, taneční představení ). Při zábavě se dbá na to, aby nebyl narušen večerní klid obyvatel mini vilek a domků, končí ve 23:00.

ZDARMA NA MÍSTĚ : dětské hřiště, společné hry, představení, kabarety, ping-pong, plážový volejbal, lukostřelba, aerobic, aquagymnastika, petang, míčové hry, sportovní turnaje.
NOVINKA : multisportovní terén CROSSFIT a venkovní posilovací prvky, přístupné pouze pro klienty rezidence, vstup na kartu vydanou při příjezdu !!

MINI KLUB pro děti od 4 do 11 let : každý den kromě soboty a nabízí různé aktivity ( ruční práce, hry, soutěže ve stavění hradů z písku, sbírání mušliček, příprava dětského představení … ). Dětem jsou k dispozici stíněná hradýlka.

CLUB ADOS (pouze v červenci /srpnu) pro děti od 12 let. Nabízí různé sportovní a kreativní aktivity přizpůsobené dětem tohoto věku. Jsou vedené zkušenými licentovanými animátory.

PLACENÉ NA MÍSTĚ : Jet Ski, windsurfing, šlapadla, kajak, vodí lyžování, Rando Quad, surf, katamaran, sauna, lázeňské služby. Je možnost pronájmu horských kol po celou sezónu.

SPA Adriany Karembeau : je otevřené od poloviny května do konce září, 6 dnů v týdnu. Nabízí masáže, péči o tělo, obličej, bublinkovou lázeň, saunu nebo páru …

PLACENÉ V BLÍZKOSTI : tenisové hřiště vzdálené 2 km ( po pláži 1 km ), jízda na koni – vyjížďky do hor nebo po pláži, exkurze ( pěší turistika, sjíždění řek, canyoning, ferraty, objevování místní přírody a památek ), posilovna ( 5 km ), diskotéka a piano bar a samozřejmě všechny obchody a bary v městečku Ghisonaccia … Supermarket a půjčovna aut 500 m od rezidence.

 

Bazén a brouzdaliště s atrakcemi
– Přímý přístup na pláž
– Vysokorychlostní Wifi za poplatek
– Domácí zvíře akceptováno výjimečně a pouze do hmotnosti 5 kg ( na žádost )
– Možnost zapůjčení automobilu
Novinka : možnost dobíjení elektromobilu !

– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY : pokud najdete ubytování v této rezidenci za nižší ceny, pak vám tuto cenu garantujeme také !
– SPECIÁLNÍ NABÍDKA : sleva 10% při pobytu alespoň 10 nocí pro pobyty do 7.7.2023 a od 26.8.2023

CENA 2023 ZA VILKU NEBO MOBILNÍ DOMEK BEZ STRAVOVÁNÍ

mimosezóna sezóna
minimum 2 noci, tarif/nocminimum 7 nocí, tarif/noc
libovolný den příjezdu, od 14:00 do 17:00příjezd sobota, od 17:00 do 20:00
Periody29.4.-25.5.
9.9.-31.10.
26.5.-23.6.
2.9.-8.9.
24.6.-30.6.
26.8.-1.9.
1.7.-7.7.8.7.-14.7.
19.8.-25.8.
15.7.-21.7.22.7.-28.7.29.7.-18.8.
Studio T11 3001 7752 4503 0003 6753 9504 1504 350
Mini-vila T21 9253 0503 7004 9005 7006 1506 4506 750
Mini-vila T32 3503 2504 0005 6256 5507 0757 4257 775
Mini-vila T3 Fiori2 4753 4254 3256 4507 2757 8508 2258 625
Mini-vila T43 9755 4506 0258 1509 97510 75011 27511 800
Mobilní domek Muredda1 3502 1002 5503 5004 2754 6254 8505 075
Mobilní domek Nepita1 5502 4002 9253 9004 7505 1255 3755 625
Mobilní domek Alivi1 6502 4753 0504 1505 0255 4255 7005 975
Mobilní domek Rosumarinu1 7002 6503 2504 3255 2755 7005 9756 250
Mobilní domek Pinia1 8252 7503 3504 5255 4755 9006 1756 475
Mobilní domek Urbino1 9253 0503 7004 9005 7006 1506 4506 750
Mobilní domek Bastani2 3003 1753 8505 3756 1756 6757 0007 325
Mobilní domek Montecristo2 3503 2504 0005 6256 5507 0757 4257 775

K úhradě na místě:

 • vratná kauce 200 EUR, platí se platební kartou nebo šekem.
 • pobytová taxa 0.88 EUR/os/noc
 • taxa Eco Participation 0.65 EUR/os/noc
 • povinný závěrečný úklid 95 EUR, vilka T4 120 EUR, možný úklid vlastními silami

Služby :

  • výběr umístění 1 000,- Kč
  • pronájem povlečení 18 EUR/lůžko, klient může mít vlastní lůžkoviny
  • povlečená lůžka při příjezdu 12 EUR/lůžko
  • pronájem ručníků 12 EUR/set ( 1 velký a 1 malý ručník ), klient může mít vlastní ručníky
  • dětská postýlka 4 EUR/den ( na žádost při rezervaci )
  • dětská židlička 2 EUR/den ( na žádost při rezervaci )
  • dětská vanička 7 EUR/týden ( na žádost při rezervaci )
  • lehátko a slunečník na pláži 120 EUR/týden nebo 20 EUR/den
  • osobní trezor 7 EUR/týden ( pouze mini-vily a některé mobile-homy )
  • pračka 6 EUR ( včetně prášku ), sušička 2.5 EUR
  • posílání faxů, telefon, internetový koutek
  • půjčovna pánských, dámských i dětských kol, na den či na týden
  • k dispozici je nízko rychlostní wifi připojení. 30mn denně je možno využít wifi zdarma na baru, pro ubytování je nabídka několika placených možností přístupu k wifi.

Možnost hotelové služby :

Premium : povlečené postele při příjezdu, 2x týdně výměna povlečení, utěrek a prostírání a koupelnové předložky, set ručníků s výměnou každý den, úklid 1/2 hod. denně – vyjma kuchyňského koutu, závěrečný úklid : 1-2 osoby 119 EUR/os/týden, 3 a více osob 98 EUR/os/týden. Nutno rezervovat před příjezdem !

Stravování :

  • Polopenze : dospělí a děti od 12 let 30 EUR/os/den, děti 4-11 let 19 EUR/os/den, děti 2-3 roky 7 EUR/os/den.
  • Plná penze : dospělí a děti od 12 let 52 EUR/os/den, děti 4-11 let 30 EUR/os/den, děti 2-3 roky 12 EUR/os/den.
  • Karta 7 večeří : dospělí a děti od 12 let 22 EUR/os/den, děti 4-11 let 11 EUR/os/den, děti 2-3 roky 5 EUR/os/den.
  • Bufetová snídaně ( teplé nápoje, ovocný džus, sladké pečivo, chléb, máslo, marmelády, cereálie, šunka, sýr, jogurt, vejce, ovoce ) : dospělí a děti od 12 let 15 EUR/os/den, děti 3-11 let 9 EUR/os/den.

V cenách nejsou započítány nápoje.

Nástup :

 • od dubna do června a od září do listopadu : každý den v týdnu od 14:00 a o víkendu od 17:00. Minimální doba pobytu jsou 2 noci.
 • v červenci a srpnu : studia T1 a vila T4 se pronajímají pouze po týdnech ( den nástupu v závislosti na kategorii ). Pro vilky T2, T3 a T3 Fiori je nástupním dnem jakýkoli den v týdnu, minimální délka pobytu je 7 nocí. Do mobile-homů lze nastoupit jakýkoliv den ( podle kategorie ), pobyty jsou po týdnech. Nástup je v sobotu mezi 17:00 a 20:00. Ostatní dny mezi 17:00 a 19:00.

Odjezd : vždy nejpozději do 10:00.

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON