Pietra Soprana

Pietracorbara

Perfektně položená mezi mořem a horami a pouhých 15 km od města Bastia, rezidence Pietra Soprana je rájem klidu.

POLOHA Poloostrov Cap Corse je právě to území, které bývá popisováno jako vztyčený palec ukazující k severu. Je těžké uvěřit, že ve středověku patřil tento poloostrov mezi nejvíce prosperující oblasti ostrova. Navzdory všem změnám, které do této oblasti přinesl moderní svět si Cap Corse dodnes uchoval ducha oddělené nezávislé země. Cap Corse je dlouhý 40 a široký pouhých 15 km a rozděluje jej horský hřeben Serra, jehož vrcholem je nejvyšší hora Monte Stello (1307). Cap Corse není dosud nijak zasažen turistickým ruchem – na jaře tu na horských stráních rostou husté koberce divokých květin, na nichž se v klidu popásají stáda koz a staré středověké rybářské vesničky jsou velmi poklidné. Jednou z takových vesniček je Pietracorbara, ležící 18 km severně od Bastia. Její pláž lemuje konec říčního údolí zarostlého rákosem. Nad hrstkou domů se tyčí zřícená janovská věž.
POPIS Soukromá rezidence Pietra Soprana leží v krásné zahradě, obklopená palmami, olivovníky a fíkovníky. Rezidenci Pietra Soprana najdete 1 km od písčité pláže a 4 km od malebné vesničky Sisco. K vašemu odpočinku je zde k dispozici plně vybavené studio pro 2 – 3 osoby, které je ideálním místem rodinné dovolené nebo pobytu s přáteli.

 

Studio pro 2 osoby : obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací dvojlůžko, jedno samostatné lůžko, koupelna, WC.
Studio disponuje vlastní terasou vybavenou zahradním nábytkem a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná deska, elektrický kávovar, pračka, nádobí). Nejsou k dispozici mycí přípravky a utěrky.

ZÁBAVA Obchody, restaurace a kavárny najdete v městečku Pietracorbara nebo Sisco. Pobyt na Cap Corse vám umožní poznat divokost tohoto výběžku a zároveň ochutnat výborné korsické víno, které se v této části ostrova vyrábí. Jste uprostřed přírody, odkud můžete podnikat krásné procházky do blízkého okolí a do hor, výlety na kole nebo se věnovat potápění (výborné podmínky pro potápění najdete v Sisco).

  • Možnost zakoupení pečiva – každé ráno projíždí pekař ( cca v 9.00 hod. ).
  • Domácí zvířata nejsou akceptována.

CENÍK 2019

Cena za apartmán bez jídla – 8 dní / 7 nocí, nástup v sobotu

Periodyosoby1.1. - 20.4.
5.10.- 31.12.
20.4. - 22.6.
14.9. - 5.10.
22.6. - 27.7.
24.8. - 14.9.
27.7. - 24.8.
T12 - 38 32011 70014 30015 340

Pobyt začíná sobotou od 17.00 hod, končí sobotou do 10.00 hod. Libovolný termín nástupu a ukončení lze po konzultaci s majitelem.

– K úhradě na místě : vratná kauce 300 EUR je uložena v průběhu vašeho pobytu u ubytovatele.

Parkoviště, povlečení, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu – uklizen klientem) a pobytová taxa jsou v ceně pobytu.

 

 Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON