San Pellegrino*** (apartmány)

Folelli

POPIS A POLOHA

Schůzka na chladnoucím písku pláže u potemnělého moře. Jak lépe vystihnout romantickou atmosféru. V příjemné rezidenci San Pellegrino, která leží v krásném a zalesněném kraji Castagniccia a Casinca, je vše na dosah ruky. Rezidenci San Pellegrino najdete 30 km jižně od Bastia a 15 km od letiště Poretta, přímo na břehu moře.

Soukromí rezidence vám splňuje příjemný a ničím nerušený pobyt ve volné přírodě. Jste uprostřed přírody, odkud můžete podnikat krásné procházky do blízkého okolí a do hor nebo se věnovat vodním sportům. Samozřejmě nesmíte opomenout navštívit přístavní město Bastia.

PAVILONY

K vašemu odpočinku je v rezidenční části k dispozici 30 přízemních klimatizovaných pavilonů pro 2 – 5 osob, které jsou v krásné soukromé zahradě a nabízí vám ničím nerušený pobyt na Korsice.
Pavilon A pro 2 – 3 osoby, 32 m² : oddělený obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, klimatizovaná ložnice se dvěma lůžky 90 cm nebo dvojlůžkem 160 cm a rozkládací pohovkou, koupelna s italskou nebo standartní sprchou a WC, bidetem, umyvadlem a fénem na vlasy. TV, trezor. Terasa vybavená zahradním nábytkem.
Pavilon B pro 4 – 5 osob, 56 m² : oddělený obývací pokoj s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dvě klimatizované ložnice se dvěma lůžky 90 cm nebo dvojlůžkem 160 cm a rozkládací pohovkou v jedné z nich, 2 koupelny s italskou nebo standartní sprchou a WC, bidetem, umyvadlem a fénem na vlasy. Dvě TV, dva trezory. Obě ložnice mají samostatný vchod a mezi sebou jsou navzájem propojené. Terasa vybavená zahradním nábytkem.

Všechny pavilony disponují vlastní terasou vybavenou zahradním nábytkem, vybaveným kuchyňským koutem (lednička, el. sporák, nádobí, mikrovlnná trouba, trouba), trezorem a televizorem. Nejsou k dispozici mycí přípravky a utěrky.
Všechny pavilony jsou vybaveny připojením WIFI zdarma.

VYBAVENÍ

V areálu rezidence je vám k dispozici bar – restaurace, night club, snack bar na břehu moře, hřiště na volejbal, ping – pong, tenisový kurt, petanque a billiard. Každodenní animační program ( v červenci a srpnu – dětská animace, hudební a taneční večery, relaxace, zumba, aquagymnastika ) umožňuje každému organizovat si svůj den podle svých zájmů … aktivita nebo nicnedělání na pláži ! Hotel organizuje i výlety. Obchody, restaurace, kavárny a butičky najdete v městečku Folelli, které je vzdálené 2 km. V širším okolí ( 5-10 km ) je možnost potápění, pronájmu lodí, jezdectví, pěší turistiky, paraglidingu a mini-golfu.

Snídaně jsou servírovány v restauraci hotelu ve formě kompletního slaného i sladkého bufetu. Na obědy můžete využívat plážovou restauraci, která je otevřená v poledne a večer od začátku května do poloviny října a nabízí rozmanité menu. Plážový bar je otevřen taktéž od května do října. Pláž je v sezóně vybavená lehátky se slunečníky a ručníky – za poplatek.

– Přímo na pláži
– Domácí zvíře je akceptováno, nesmí však do restaurace
– Možnost objednání pečiva v restauraci
– Možnost snídaní
– Wifi zdarma po celé rezidenci, internetový koutek zdarma

– V ceně je povlečení (výměna 1x týdně) a ručníky (výměna 2x týdně), postele jsou při příjezdu povlečené

CENÍK 2024

Cena za pavilon a týden bez stravování

Periody4.5.-11.5.
7.9.-12.10.
11.5.-8.6.8.6.-29.6.29.6.-20.7.
24.8.-7.9.
20.7.-24.8.
Typ A, 2/3 osoby24 80031 40038 20039 00040 000
Typ B, 4/5 osob41 80052 60065 40066 60068 400

K úhradě na místě:

  • pobytová taxa 1,21 EUR/os/den
  • vratná kauce 150 EUR je uložena v průběhu vašeho pobytu na recepci
  • závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu – uklizen klientem) – typ A 52 EUR a typ B 68 EUR, v případě velkých nečistot navýšení až o 50 EUR

 

Služby :

 • možnost zapůjčení dětské postýlky, židličky a vaničky, ohřívače a kočárku zdarma ( na žádost při rezervaci )
 • možnost zapůjčení slunečníku pro 2 osoby a 1 lehátka za poplatek 50 EUR/osoba/týden
 • poplatek za snídani 16 EUR/osobu/den
 • poplatek za domácí zvíře 15 EUR/den, nesmí však do restaurace.
 • prádelna za poplatek

Nástup ubytování :

 • pobyt začíná dnem příjezdu od 15.00 hod, končí dnem odjezdu do 11.00 hod. V případě příjezdu po 20:00 kontaktujte recepci předem, bude zavřená.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
SOCIALICON